INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klipi i Melindës, Norës dhe Gjikos është i KOPJUAR?! Fansat kapin ngjashmëritë me hitin BOTËROR!

Klipi i Melindës, Norës dhe Gjikos është i KOPJUAR?! Fansat kapin ngjashmëritë me hitin BOTËROR!

Publikuar më: 14:30 08-07-2021

Ay caramba” mban titullin bashkëpunimi i sapo publikuar nga Melinda, Nora Istrefi dhe reperi Gjiko. Artistët erdhën me një projekt interesant dhe vëmendje të madhe mori videoklipi, që sipas ndjekësve nuk është origjinal, pasi skena të ngjashme janë parë edhe më herët.

Fansat e krahsojnë me këngën “Hey Mama” – David Guetta ft. Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack.

72245251-C1AD-4573-A70A-0E36CD3FFAE3-scaled.jpeg

 

D730DDA6-6682-40E8-B958-E6EC11ECD11A-scaled.jpeg

 

21468612-3B71-4D1F-A604-1CE03638FA63-scaled.jpeg

 

Ju mund të shihni videoklipet dhe të bëni krahasimet:

 

Article Logic
Execution time: 0.0025451183319092