INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo kamera do ju ndihmojë të filmoni dhe të shkrepni foto automatikisht nga larg

Kjo kamera do ju ndihmojë të filmoni dhe të shkrepni foto automatikisht nga larg

Publikuar më: 13:23 13-01-2019
Obsbot Tail ishte prezent në CES 2019 në Las Vegas me një kamera që mesa duket do ti ndihmojë të gjithë ata që duan të shkrepin foto në autonomi. Duket si një produkt final i çuditshëm i lëmuar me cilësi të madhe të ndërtuar, gjë që është një imazh mbresëlënës pasi është pajisja e parë që vjen nga Remo nje kompani kineze.
Instagram Banner
Kamera 4K me aftësi të filmojë në lëvizje i gjurmonte lëvizjet pa probleme, me kamerën pas jush dhe gjjthashtu kontrrollohetnëpërmjet gjesteve. Edhe pse kjo është menduar kryesisht për të kapur filmime apo foto në action si skateboarding dhe kërcim, kjo do të thotë se është i gjithanshëm për t'u përdorur në shumë e shumë raste dhe kudo. Produkti do të nisë në Kickstarter javën e ardhshme, me çmim rreth 400 dollarë.
Article Logic
Execution time: 0.0036191940307617