INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kinema Millennium

Kinema Millennium

Publikuar më: 16:31 22-05-2017

Pritjes po i vjen fundi. Mbërrin këtë të mërkurë në ekranin e madh te Kinema Millennium "Piratet e Karaibeve 5: Të vdekurit nuk flasin". Një tjetër super realizim me në krye aktorin Johnny Depp, i cili këtë herë e vendos kapitetin e guximshëm por njëkohësisht tepër gazmor, Jack Sparrow, në kërkim të sfurkut të Poseidonit. Rezervo sa je në kohë dhe shijoje filmin në Millennium!

Ora: 19:00

Data: 24 - 31 Maj

Telefon: 04 225 3654

Vendodhja: Rruga "Murat Toptani", Tiranë

www.kinemamillennium.com 

Më shumë në këtë kategori: « FemArt Edicioni 5-të
Joga Në Park »
Article Logic
Execution time: 0.0070679187774658