INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kiara Tito bën ndryshimin DRASTIK në pamje saqë edhe Butrinti mund ta ngatërrojë! Si ju duket ky TREND? [FOTO]

Kiara Tito bën ndryshimin DRASTIK në pamje saqë edhe Butrinti mund ta ngatërrojë! Si ju duket ky TREND? [FOTO]

Publikuar më: 14:50 30-03-2019

Moderatorja shumë e njohur e ekranit Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh me ndjekësit e saj foto nga përditshmëria e saj, por së fundmi ajo i ka habitur të gjithë fansat. Kiara ka treguar se ka marrë një vendim drastik për pamjen e saj edhe pse akoma nuk ishte gati për këtë. Mirëpo moderatorja e njohur i është bashkuar trendit të momentit, flokëve në stilin “BOB”, tendenca më e përhapur e flokëve gjatë vitit 2019.

Moderatorja ka shkurtuar flokët, ndërsa dukej tërheqëse në fustanin e shkurtër të hapur tek gjoksi dhe këmbët. Kiara pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për pamjen, por nëse s'do e kishte publikuar vetë foton do e ngatërronim pak sepse flokët e gjatë duket se ishin pjesë e fizionomisë së saj. Dhe këtu s'bën përjashtim as Butrint Imeri që është përfolur si partneri i saj prej kohësh pasi se ka parë kurrë Kiarën me flokë kaq të shkurtër. 

TITOIE.jpg


Shumë vajza të njohura të ekranit si Bora Zemani, Adrola Dushi, Dafina Zeqiri, Dua Lipa etj i janë bashkuar këtij trendi.

Article Logic
Execution time: 0.0035300254821777