INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të ndarë? Mesa duket JO! Si një çift të dashuruarish, Butrint Imeri dhe Kiara Tito veshin rrobat e njëri-tjetrit! [FOTO]

Të ndarë? Mesa duket JO! Si një çift të dashuruarish, Butrint Imeri dhe Kiara Tito veshin rrobat e njëri-tjetrit! [FOTO]

Publikuar më: 00:15 10-01-2019

Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë dyshja më e përfolur në showbiz-in shqiptar. Prej muajsh Butrint Imeri ka qënë në fokusin e mediave rozë për lidhjen tij me moderatoren Kiara Tito, por asnjëherë s’ka patur gjë zyrtare sepse ata nuk e kanë pranuar romancën mes tyre. Madje janë publikuar dhe foto ‘paparazzi’, ku Butrinti dhe Kiara shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në Shqipëri apo Kosovë.

Edhe pse dyshja nuk e pranon këtë marrëdhënie mes tyre, sërish të gjithë mendojnë se dyshja kanë një lidhje. Por edhe pse nuk ndiqen në Instagram, ata i lënë komente njëri-tjetrit dhe kjo gjë na bën të kuptojmë se ende flasin. Madje ne të intv.al ju tregojmë se dyshja si duket preferon të veshin veshjet e njëri-tjetrin, në fakt Kiara të Butrintit sepse nuk do kishte sens e kundërta. Fotoja më poshtë 'flet' vetë dhe na lë të mendojmë se dyshja është ende në një romancë, siç shumë nga fansat duan t'i shohin./intv.al/

kiara_butrint.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0071330070495605