INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë rrëfimet seksuale që vajzat i tregojnë njëra-tjetrës

Këto janë rrëfimet seksuale që vajzat i tregojnë njëra-tjetrës

Publikuar më: 21:34 13-01-2022

Kur femrat fillojnë të tregojnë për gjëra seksuale, kryesisht tregojnë vetëm gjërat me vlerë dhe gjërat më “epike”.

Përshembull, shumica e vajzave kanë qejf t’i tregojnë shoqeve për vendet publike ku kanë bërë seks me të dashurin, ose vendin më të çmendur që e konsiderojnë ato.

Sidoqoftë, shpeshherë në bisedat ‘intime’ të vajzave futen edhe detajet e tjera:

Zakonisht vajzat tregojnë kur kanë bërë seks anal, kur janë ‘takuar’ me një mikropenis (penis të madhësisë më të vogël se normalja), ose e kundërta. Po ashtu ato tregojnë me njëra tjetrën për eksperiencat e seksit më të gjatë dhe më të shkurtër që kanë përjetuar, pra çuna ato rrëfejnë edhe kohëzgjatjen. Por për një gjë mos u shqetësoni ato nuk imitojnë fytyrën e të dashurit gjatë kohës që përjeton orgazëm.

 

Kujdes! Dhe, nëse jeta juaj seksuale është e tmerrshme tejet e tmerrshme apo e mërzitshme, duhet të kini parasysh se ajo mund t’i tregoje shoqeve.

Article Logic
Execution time: 0.0028641223907471