INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto FOTO të VIP-ave pa photoshop do t’ju shokojnë, mes tyre edhe një shqiptare

Këto FOTO të VIP-ave pa photoshop do t’ju shokojnë, mes tyre edhe një shqiptare

Publikuar më: 18:25 14-06-2019

Grimi çdo herë ka rëndësi të veçantë në botën e femrave dhe sidomos për paraqitjen e jashtme të yjeve botërore.

Por veç grimit, në secilën fotografi të ndarë online nga artistë të ndryshëm në mbarë botën, sigurisht do të befasoheni me pamjen e tyre mahnitëse.

Megjithatë sekreti fshihet pas fotoshopit, pasi një revistë e njohur spanjolle ka publikuar fotografi në distancë të afërt të yjeve më të njohura në botën e shoubizit ndërkombëtar, ku pjesë e tyre është edhe kosovarja Dua Lipa.

Imazhet, siç theksohet në artikull, janë të publikuara pa ndëhyrje me fotoshop nga artistet, të cilat shumë prej tyre i favorizoni aq shumë për pamjen e tyre të jashtme.

Ariana Grande 

auto_Ariana_Grande_pa_photoshop1560527658.png

Rihanna 

auto_Rihanna_pa_photoshop1560527670.png

Dua Lipa 

auto_Dua_Lipa_pa_photoshop1560527684.png

Jennifer Lopez 

auto_Jennifer_Lopez_pa_photoshop1560527699.png

Kim Kardashian 

auto_Kim_Kardashian_Y_West_pa_photoshop1560527713.png

Selena Gomez

auto_Selena_Gomez_pa_photoshop1560527743.png

Kylie Jenner

auto_Kylie_Jenner_pa_photoshop1560527763.png

Cardi B

auto_Cardi_B_pa_photoshop1560528734.jpg

Article Logic
Execution time: 0.009727954864502