INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna, Fifi dhe Melinda janë zënë shpesh bashkë, por ja DETAJI më i fundit në të cilin vajzat u bënë bashkë

Tayna, Fifi dhe Melinda janë zënë shpesh bashkë, por ja DETAJI më i fundit në të cilin vajzat u bënë bashkë

Publikuar më: 18:33 14-06-2019

Tayna, Fifa dhe Melinda kanë qenë disa nga artistet e rrethuara plot me kontroversitet përballë njëra-tjetrës.

Shpeshherë në artin e tyre ato nuk kanë nguruar që të lëshojnë “thumba” për koleget, fundja a nuk është hip-hopi dhe rrepi arti i konkurencës?

Por, vajzat kanë ditur edhe ti lëshojnë tensionet duke kërkuar falje dhe duke shprehur vullnetin e mirë.

Edhe pse në distancë dhe ende pa nj bashkëpunim midis tyre duket se vajzat kanë pasur të njëjtën mendje në projektet e tyre të fundit muzikore.

“Prive” ka vënë re se reperet kanë rikrijuar këngët popullore shqiptare.

Fillimisht Tayna rikrijoi një këngë popullore shqiptare, atë "Kqyrni shoqe", duke e sjellë në një version të ri.

Po ashtu edhe kënga e fundit e Fifit është ripunim i këngës shumë të vjetër shqiptare "Oj zogo".

Ndërsa Melinda me projektin e fundit "Pika Pika", në refren ka përfshirë këngën popullore "Kush t’ka rrejt".

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092239379882812
    array(1) { ["section"]=> string(111) "tayna-fifi-dhe-melinda-jane-zene-shpesh-bashke-por-ja-detaji-me-i-fundit-ne-te-cilin-vajzat-u-bene-bashke-96277" }