INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ermali e ngacmoi për këtë FOTO provokuese, por Tayna s’ia kursen ironinë dhe s'dimë si do e presë Mamaqi [FOTO]

Ermali e ngacmoi për këtë FOTO provokuese, por Tayna s’ia kursen ironinë dhe s'dimë si do e presë Mamaqi [FOTO]

Publikuar më: 16:35 14-06-2019

Reperja e njohur, Tayna është shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të jetës së saj private dhe profesionale.

Së fundmi Tayna ka publikuar një foto seksi në Instagram, ulur në një poltron ku sigurisht për hir të pozës është ulur në një mënyrë më ndryshe nga zakonisht.

Por, ky detaj nuk i ka shpëtuar Ermal Mamaqit i cili i ka bërë komentin e tij epik.

Por, Tayna s’ia përtoi fare. Ajo i ktheu një përgjigje akoma më sarkastike duke iu referuar filmit të tij të fundit, “Dy Gisht Mjaltë”.

“Ermal Mamaqi lal, edhe titullin “2 gishta mjaltë” s’e kemi kuptu, por prapë na pëlqej filmi. Thjesht shijo pamjen.”

D8FAA29A-06F0-4F92-8990-522D784379D5_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0050299167633057
    array(1) { ["section"]=> string(114) "ermali-e-ngacmoi-per-kete-foto-provokuese-por-tayna-s-ia-kursen-ironine-dhe-s-dime-si-do-e-prese-mamaqi-foto-96275" }