INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këtë që bëri Kejsi për Stresin jo shumë vajza e bëjnë për njeriun e zemrës së tyre! Zbulojeni tani! [FOTO]

Këtë që bëri Kejsi për Stresin jo shumë vajza e bëjnë për njeriun e zemrës së tyre! Zbulojeni tani! [FOTO]

Publikuar më: 11:18 06-05-2019

U bënë disa muaj që reperi Stresi vazhdon të të qëndrojë në burg, ndërkohë që nuk kanë munguar postime e partneres së tij Kejsit e cila na ka treguar gjithmonë se sa shumë e do atë.

Përveç dedikimeve që ajo i bën herë pas here atij, lidhja e tyre ka qenë edhe më e fortë këtë periudhë, që çifti po përjeton një marrëdhënie në distancë, ndërsa Kejsi ka treguar se ajo është një nga mbështetjet më të mëdha të reperit.

Gjithashtu Keisi është shumë aktive në rrjetin social Instagram dhe ditën e djeshme ka bërë një dedikim shumë prekës për bashkëshortin e saj.

Ajo ka gdhendur në trup në formë tatuazhi një dedikim për situatën në të cilën ndodhen aktualisht ato.

“Edhe kjo do të kalojë”, ka shkruajtur në tatuazh Kesi ku vihet re dhe varësja e saj me shkronjë A që është gërma e parë e emrit të vërtetë të Stresit.

 kaloj.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033981800079346