INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja e njohur ndahet nga burri, GASHI flirton publikisht me të: Një ditë do të...[FOTO]

Këngëtarja e njohur ndahet nga burri, GASHI flirton publikisht me të: Një ditë do të...[FOTO]

Publikuar më: 13:19 06-05-2019

Gashi është një ndër artistët shqiptarë më të suksesshëm i cili prej vitesh është shpërngulur në SHBA aty ku po i ecën mjaft mirë në karrierën muzikore. Këngët e reperit të talentuar janë shndërruar në hite dhe këtu mjafton të përmendim projektin “Creep on me” me reperin e famshëm botëror, French Montana.

Gashi është shumë aktiv në rrjetet sociale ku i mban fansat e tij të përditësuar nga ana profesionale, por shpesh herë tregon edhe nivelin e lartë të humorit.

Së fundmi, ai ka habitur të gjithë fansat teksa ka publikuar një foto të këngëtares Adele dhe i ka propozuar duke shkruar: ‘Një ditë do të martohem me ty Adele’.

ADELE.jpg

 

Kjo deklaratë e tij ka tërhequr vëmendjen duke qenë se vetëm pak javë më parë këngëtarja dha lajmin e ndarjes nga bashkëshorti.

Article Logic
Execution time: 0.0021240711212158