INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kapet ''MAT''! LUANA paska bërë ndryshimin e papritur në ''LOOK'' dhe duket më e bukur se kurrë! Do e njihnit?! [FOTO]

Kapet ''MAT''! LUANA paska bërë ndryshimin e papritur në ''LOOK'' dhe duket më e bukur se kurrë! Do e njihnit?! [FOTO]

Publikuar më: 21:25 23-10-2018

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë shpesh me ndjekësit momente nga jeta e saj jashtë ekranit.

Ajo zakonisht i njofton ndjekësit e saj për ndryshimet që bën, por këtë herë ka vepruar ndryshe. Luana është kthyer nga bionde në një brune shumë seksi dhe këtë e zbuloi një fotograf i njohur. Në foton e postuar në rrjete sociale nga fotografi, Flamur Ilazi shihet se Luana nga bionde siç jemi mësuar ta shohim gjithnjë është bërë brune, me një ngjyrë të flokëve më të errët.

Nuk dihet nëse kështu do e shohim tani por që duhet ta pranojmë se i shkon kjo ngjyrë.

annad.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003821849822998