INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kapen me 80 kg drogë, arrestohen 6 persona. Mes tyre një vajzë...

Kapen me 80 kg drogë, arrestohen 6 persona. Mes tyre një vajzë...

Publikuar më: 10:16 25-10-2018

Janë lënë në burg 6 të arrestuarit për trafik droge nga Gjykata e Shkodrës.

Gjykata vendosi masën "arrest me burg" për shtetasit: Kristjana Bujaj, Gjeto Pepaj, Pllum Murçaj, Lazër Burçaj, Lavdrim Nikaj dhe Ndue Nikaj.

Të arrestuarit u kapën në Tamarë të Malësisë së Madhe duke trafikuar 80 kg drogë drejt Malit të Zi nga kufiri i gjelbër.

Nga hetimet, këta persona dyshohen si një grup që mundësonin transportin e drogës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086500644683838
    array(1) { ["section"]=> string(66) "kapen-me-80-kg-droge-arrestohen-6-persona-mes-tyre-nje-vajze-76519" }