INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kapen mat, Sergei i ‘Love Island Albania’, në romancë me ish-banoren e ‘Big Brother’?

Kapen mat, Sergei i ‘Love Island Albania’, në romancë me ish-banoren e ‘Big Brother’?

Publikuar më: 12:31 25-09-2023

Thuhet se Sergei pas largimit nga Love Island Albania nuk ka humbur kohë dhe ka nisur një romancë të re. Ish-konkurrenti po shijon disa ditë pushimi me ish-banoren e ‘Big Brother', Fiorentina Halili.

Ndjekësit kanë vënë re se Sergei dhe Fiorentina në postimet e tyre në Instagram, shfaqen në të njejtin vend por jo bashkë, për të mos i rënë në sy publikut.

Për më tepër ata kanë nisur të ndiqen në Instagram duke i shtuar dyshimet.

Article Logic
Execution time: 0.0034308433532715