INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka përmirësime? Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Ka përmirësime? Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Publikuar më: 13:32 09-11-2019

Vendi ynë sot do të karakterizohet nga varnësira të cilat gjatë pjesës më të madhe të ditës do të sjellin reshje shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një ulje të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 04ºC deri në 10ºC, në zonat e ulëta nga 09ºC në 19 ºC dhe në zonat bregdetare nga 12C në 19ºC. Era do të fryejë në drejtim jugor me forcë valëzimi deri në 5 ballë. Me sa duket edhe dita e sotme do të vazhdojë me mot të keq dhe temperatura të ulëta.

Article Logic
Execution time: 0.010585069656372