INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber me shumë romancë i shpreh dashurinë gruas së tij [FOTO]

Justin Bieber me shumë romancë i shpreh dashurinë gruas së tij [FOTO]

Publikuar më: 10:37 27-05-2019

Martesa e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ka bërë prej kohësh tashmë namin në rrjetet sociale dhe komentohet kudo në internet në çdo detaj të ndryshëm.

Çifti as nuk e fsheh dashurinë për njëri-tjetrin dhe mund të themi se kemi parë çdo deklaratë të mundshme dashurie.

E megjithatë sado që Justin na shkrin zemrat me postimet për Hailey, kjo nuk do të thotë se fotoja e saj qëndron e postuar në laptopin e tij.

Në postimin e tij të fundit ka bërë dhe një deklaratë tjetër dashurie për gruan e tij, të cilët shihen të shtrirë mbi njëri-tjetrin në një moment mjaft intim.

Por, ajo që ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve është shkrimi që ka lënë Justin në këtë foto.

“Pseudonimi i ri për të çdo ditë sot ajo është goo goo ime ❤”- është shprehur me dashuri këngëtari.

 

Article Logic
Execution time: 0.0040960311889648