INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju prezantojmë me të dashurin 'misterioz' të Fjoralba Ponarin! Ky është sportisti që i ka rrëmbyer zemrën moderatores [FOTO]

Ju prezantojmë me të dashurin 'misterioz' të Fjoralba Ponarin! Ky është sportisti që i ka rrëmbyer zemrën moderatores [FOTO]

Publikuar më: 18:31 16-09-2020

Prej disa kohësh, moderatorja Fjoralba Ponari ka bërë të ditur se është në një lidhje dashurie, pa zbuluar se cili është personi që ka në krah.

Ajo pranoi publikisht për fansat se djali i gjatë dhe simpatik me të cilin e kishin parë shpesh, ishte i dashuri i saj. 

Tek tuk moderatorja e ka publikuar ndonjë foto me partnerin e zemrës, për të cilin u bëmë të gjithë kuriozë.

FAAC604D-E91F-44A6-9466-B058D073E40D-226x400.jpg

Vetëm pak ditë më parë ishte hera e fundit kur Fjoralba publikoi një foto me mashkullin që i ka vjedhur zemrën, identiteti i të cilit s’ka mundur të mbetet sekret për shumë gjatë.

“Newsbomb.al” ka zbuluar se partneri i moderatores quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

Madje, janë publikuar edhe disa foto të portretit të tij, megjithëse Fjoralba ishte munduar prej kaq kohësh ta fshihte nga sytë e publikut partnerin e saj.

Më poshtë mund të shihni fotot e partnerit jo më misterioz të moderatores:

 

adi1.jpg adi3.jpg

adi2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035510063171387