INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Amari i 'dhuroi' mami Oltës unazën më të veçantë dhe ajo tha 'PO' përgjithmonë!

Amari i 'dhuroi' mami Oltës unazën më të veçantë dhe ajo tha 'PO' përgjithmonë!

Publikuar më: 20:30 16-09-2020

Olta Gixhari tashmë është bërë nënë dhe nuk "e mban vendi" nga gëzimi, të cilin e shfaq thuajse çdo ditë përmes postimeve në rrjete sociale.

Ajo po shijon ditët më të bukura të jetës së saj në Spanjë, me bashkëshortin dhe djalin e sj Amar. Tashmë e gjithë bota e aktores vërtitet rreth bebushit të saj, të cilin ende nuk na e ka prezantuar me fytyrë.

Mirëpo pavarësisht se nuk e kemi parë fytyrën e ëngjëllit të vogël, mami Olta shpeshherë ndan foto me Amarin, siç ishte dhe kjo e sotmja.

“…dhe thashë PO përgjithmonë”- shkruan Olta krahas fotos ku ka vendosur “unazën” nga i biri.

olta.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028409957885742