INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo producenti! Mos vallë partneri i ri i LOREDANËS është reperi që të gjithë e njohim?! Kjo VIDEO po bën xhiron e rrjetit!

Jo producenti! Mos vallë partneri i ri i LOREDANËS është reperi që të gjithë e njohim?! Kjo VIDEO po bën xhiron e rrjetit!

Publikuar më: 17:35 23-01-2020

Loredana ka qenë një qendër të vëmendjes mediatike këto ditë për shkak se u tha se ajo ishte në një lidhje me producentin Macloud. Loredana ka publikuar shumë foto me producentin, ku nuk kanë munguar as fotot ku ajo shihej duke kapur duart me një mashkull. Mirëpo, së fundmi është publikuar në rrjetet sociale një video në të cilën shihet reperi Zuna në aeroplan dhe në prehërin e tij ka mbështetur kokën një vajzë bjonde. Mësohet se personat që kanë qenë në avion në ato momente thonë se kjo vajzë është Loredana, por nuk dihet me siguri kjo gjë. Presim një reagim nga reperja.

Article Logic
Execution time: 0.002856969833374