INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo aq i tmerrshëm sa duket! Mourinho tregon anën humane dhe i kërkon falje tifozit të vogël[FOTO[

Jo aq i tmerrshëm sa duket! Mourinho tregon anën humane dhe i kërkon falje tifozit të vogël[FOTO[

Publikuar më: 17:27 06-12-2018

Sfida mes Manchester Untied dhe Arsenal u mbyll në barazim, por trajneri Jose Mourinho patjetër që ishte pjesë protagoniste e kësaj ndeshje.

Me një veprim mjaft të sinqertë tekniku portugez ka fituar mbështetjen e publikut për anën e tij humane. Pas goditjes me top të një tifozi të vogël në mënyrë të paqëllimshme, Mourinho menjëherë është zgjatur drejt tij dhe i ka kërkuar falje, duke treguar dhe njëherë se tekniku është aq i tmerrshëm, sa mediat e përfytyrojnë.

mourinho_tifoz.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0082399845123291