INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni kuriozë të shihni si duket Lindita Halimi pas ndërhyrjes për zmadhimin e të pasmeve?! E shihni TANI!

Jeni kuriozë të shihni si duket Lindita Halimi pas ndërhyrjes për zmadhimin e të pasmeve?! E shihni TANI!

Publikuar më: 09:35 21-09-2021

Linda Halimi javë më parë kishte paralajmëruar se do të bëjë një ndërhyrje në të pasme.

Dy ditë më parë ajo iu nënshtrua operacionit të quajtur BBL. Këngëtarja publikoi në rrjete sociale të gjithë procesin, duke u shfaqur pothuajse lakuriq.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon të pasmet pas operacionit. Linda duket në super formë dhe ka treguar se po shërohet shumë shpejt.

BBL quhet operacioni përmes të cilit merret yndyra e tepërt nga barku, ijet ose kofshët dhe vendoset në vithe për më shumë volum.

Article Logic
Execution time: 0.0071518421173096