INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë në lidhje? Moderatori i përmend futbollistin seksi të Kombëtares, Nevina Shtylla habit me reagimin e saj në emision! [VIDEO]

Janë në lidhje? Moderatori i përmend futbollistin seksi të Kombëtares, Nevina Shtylla habit me reagimin e saj në emision! [VIDEO]

Publikuar më: 08:58 18-06-2019

Prej disa muajsh është përfolur përnjë lidhje të mundshme dashurie mes tyre, por Nevina Shtylla ka mohuar gjithçka. Thashethemet e fundit ishin para pak ditësh ku Eros Grezda i komentoi një emoji sirene deti Nevinës në një foto nga plazhi dhe ajo ia ktheu me dy emoji të thjeshtë “smiley”.

Mirëpo për t’i hedhur “benzinë zjarrit” ka menduar moderatori i “Proçesit Sportiv”, Eduart Manushi. Mbrëmjen e djeshme, Manushi nuk nguroi të ngacmonte Nevinën në lidhje me futbollistin e Kombëtares, ndërkohë që bukuroshja e ekranit bëri një reagim te çuditshëm, duke i vënë duart në pjesën e gojës Manushit, për të mos folur. Sigurisht që ishte çdo gjë në kuadër të shakasë.

Nevina Manushi on Vidnews.

Article Logic
Execution time: 0.0034511089324951