INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja shuma marramendëse që do paguhet për dy reklama aktori turk ’Kemal’, i preferuari i vajzave VIP shqiptare

Ja shuma marramendëse që do paguhet për dy reklama aktori turk ’Kemal’, i preferuari i vajzave VIP shqiptare

Publikuar më: 19:00 17-11-2017

Miliona euro vetem per dy reklama, i preferuari i vajzave VIP shqiptare ’’Kemali’’, ja shuma marramendëse që do paguhet për dy reklama...

Bëhet fjalë për aktorin i njohur turk, Burak Ozçivit i cili u bë i njohur për publikun shqiptar me rolin e tij si Kemali tek seriali ‘Kara Sevda’.Ai gjithashtu eshte edhe aktori i preferuar i shume prej vajzave të njohura në Shqipëri, si: Klea Huta, Adelina Tahiri, Adelina Berisha apo edhe vajza të tjera. Por këtë herë “Kemali”  ka arritur një marrëveshje me një kompani nga Dubai, ku do të paguhet më shumë se 1 milion euro. Në fakt do të paraqitet në dy reklama si dhe që do të shfaqet në media televizive të ndryshme. 

Article Logic
Execution time: 0.0030980110168457