INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtaret shqiptare të

Këngëtaret shqiptare të "çmendura" pas aktorit turk, Kemal tek “Kara Sevda” [FOTO]

Publikuar më: 17:24 06-04-2017

E kush vajzë nuk çmendet pas Burak Özçivit apo Kemalit tek “Kara Sevda”?!

Edhe disa nga këngëtaret e skenës shqiptare janë fanse të “çmendura” pas aktorit turk, i cili u bë akoma më i famshëm kur luajti në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, por tani është në kulmin e karrierës pasi me rolin e Kemalit në “Kara Sevda”,po pëlqehet shumë sidomos nga publiku femër ku disa nga vajzat janë edhe këngëtaret e showbiz-it shqiptar, si Klea Huta , Adelina Tahiri si dhe Adelina Berisha vajzat këtë gjë e tregojnë nëpërmjet butonit “like” në Instagram. Ja ku janë edhe fotot që e tregojnë këtë gjë. Edhe pse Buraku u fejua kjo nuk e ndalon të bëjë miqësi të paktën me vajzat e showbiz-it shqiptar./intv.al/

burak.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0028619766235352