INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja se ku ishte arratisur Kate Middleton gjatë periudhës kur u nda me Prince William

Ja se ku ishte arratisur Kate Middleton gjatë periudhës kur u nda me Prince William

Publikuar më: 16:40 04-09-2018

Sot ata janë një ndër çiftet më të dashura për publikun ku kanë së bashku 3 fëmijë dhe nuk mund ta imagjinonim ndonjëherë që ata të dy kanë pasur probleme me njëri-tjetrin. Por disa kohë më parë, çifti ka përjetuar një periudhë ndarje dhe flitet për në vitin 2017 dhe Kate e ka përjetuar jo shumë mirë këtë gjë. 

Gjatë asaj periudhe Kate u largua jashtë vendit dhe besohet se ka fluturuar Emerald Isle me mamin e saj dhe një grup miqsh.
Kate dhe William u takuan në Universitetin e St. Andrews dhe qëndruan bashkë për katër vite. Në fillim të vitit 2017 u ndanë, por fatmirësisht u ribashkuan në qershor të atij viti.
Çifti u martua në vitin 2011 dhe janë bërë George, Charlotte dhe Louis.

 

Article Logic
Execution time: 0.0084018707275391