INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ironia e profesorit të njohur në këtë 7 mars[FOTO]

Ironia e profesorit të njohur në këtë 7 mars[FOTO]

Publikuar më: 10:20 07-03-2019

Në ditën e mësuesve, kur shumica punojnë në kushte të vështira dhe pagesat nuk janë në nivelet e duhura profesori Albano Zhapaj, ka vendosur të urojë në mënyrë ironikë Ministren e Arsimit, në vend të mimozave ai zgjedh ta “respektojë” me bimën e hashashit. 

Në satusin e tij në FB Zhapaj shkruan:
Urime Ministreshës së Arsimit për 7 Marsin, me “mimozat” që na solli qeveria e saj. Urime se na i bëtë Shqipërinë dhe arsimin lule.

 

alb.jpg

albanook.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035438537597656