INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Intervista e Egli Takos pas ndarjes, reagon Olsi Bylyku: Kemi bërë edhe më parë...

Intervista e Egli Takos pas ndarjes, reagon Olsi Bylyku: Kemi bërë edhe më parë...

Publikuar më: 12:30 20-09-2023

Ndër deklaratat e shumta të Eglit, njëra prej tyre surprizoi publikun dhe bëhet fjalë për faktin se Egli ka vendosur të shkëputet nga muzika por ende nuk është e qartë nëse do të jetë një shkëputje e përhershme apo e përkohshme.

E pyetur nga Erjola se çfarë po ndodh me muzikën, Egli është përgjigjur: “Me thënë të drejtën me muzikën kam vendosur të bëj një shkëputje. Nuk e di ende nëse do të jetë një shkëputje e përhershme apo e përkohshme. Nuk e di ende as vet sepse ndoshta më vonë ndryshoj mendim por momentalisht dua të shkëputem pasi çdo lloj projekti që unë mund të bëj në këtë moment, do interpretohej si shfrytëzim i momentit dhe se çdo projekt muzikor do keqpërdorej për shkak të situatës që ndodhem dhe do të merrej si një dedikim, gjë që nuk më pëlqen”.

Nga ana tjetër, Olsi Bylyku ka ardhur me disa projekte të reja muzikore, të cilat kryesisht merren si një dedikim për ish të dashurën së tij dhe duket se për këtë Olsi ka një përgjigje.

Article Logic
Execution time: 0.0035779476165771