INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Incidenti i frikshëm në ditëlindjen e Kylie Jenner! Mikesha shoqërohet në spital

Incidenti i frikshëm në ditëlindjen e Kylie Jenner! Mikesha shoqërohet në spital

Publikuar më: 22:23 10-08-2018

Një natë që kishte për qëllim festimin e ditëlindjes së 21-të të Kylie Jenner u kthye në një natë të frikshme pasi një nga mikeshat e saj duhej të linte festën duke u shoqëruar menjëherë në spital.

Një grua bjonde e paidentifikuar e cila njhej vetëm si një mikeshë e Kylie u pa tekso shoqërohej për në ambulancë me këmbët e zeza dhe plagë në fytyrë."

Cila ishte gruaja, çfarë i ndodhi asaj, dhe gjendja e saj e tanishme, kanë mbetur ende të paqarta.

kylie.jpg

kylie2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037360191345215