INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ikën nga detyra drejtori i patentave në Tiranë, ja kush e zëvendëson [EMRI]

Ikën nga detyra drejtori i patentave në Tiranë, ja kush e zëvendëson [EMRI]

Publikuar më: 13:45 02-04-2019

Pak më parë është liruar nga detyra drejtori i Patentave, Arnis Hoxha. 

Hoxha do të zëvendësohet nga drejtori i komanduar Ilir Mëngra.

Arnis Hoxha u vendos në krye të Drejtorisë së Patentave, një vit më parë. Ndërsa pasardhësi i tij,  Ilir Mëngra, ka punuar më parë te Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit.

Article Logic
Execution time: 0.0017778873443604