INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë “shqiptar m**I”, Ermal Meta revoltohet me fansin, ja ç’ka bërë!

I thonë “shqiptar m**I”, Ermal Meta revoltohet me fansin, ja ç’ka bërë!

Publikuar më: 19:39 04-05-2021

Këngëtari shqiptar Ermal Meta është përballur me një koment aspak miqësor në rrjetet e tij sociale. Teksa ka bërë një postim, duke kritikuar grumbullimet për fitoren e Interit, një komentues duket se ka bërë që këngëtari të reagojë sërish.

“Shqiptar m*** ishte etiketimi që një nga komentuesit shkroi, duke sjellë edhe revoltën e këngëtarit të famshëm i cili prej shumë vitesh jeton e ka krijuar jetën profesionale dhe personale.

Ermal Meta ka reaguar pas etiketimit të komentuesit, duke shkruar: “Itali viti 2021”. Me këtë ai ka lënë të kuptohet që edhe pse jemi në vitin 2021 në një vend të zhvilluar si Italia ekzistojnë akoma paragjykimet.

Untitled-4.png

Article Logic
Execution time: 0.0033988952636719