INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjeti sërish dashurinë pas ndarjes nga Bearti?! Tea bën veprimin e papritur, flet TROÇ për tradhtinë dhe pëlqimin!

Gjeti sërish dashurinë pas ndarjes nga Bearti?! Tea bën veprimin e papritur, flet TROÇ për tradhtinë dhe pëlqimin!

Publikuar më: 18:31 04-05-2021

Tea Trifoni është padyshim një prej vajzave më të përfolura të “Përputhen”. Ajo pati një lidhje të shkurtër me Beartin që u zbulua pas daljes së saj nga spektakli si çift me Andin.

Por tashmë pas vetëm 5 muajsh ata u ndanë dhe këtë ndarje e shoqëruan me shumë bujë ku nuk munguan akuza e kundër akuza për njëri tjetrin. Por ajo që i ka habitur të gjithë së fundmi është një video ku Tea shfaqet me fustan të bardhë.

Ajo duket shumë bukur teksa e shohim të pozojë përpara pasqyrës me fustanin e bardhë.

Krahas videos ajo ju ka kërkuar ndjekësve që të shkruajnë diçka. Hipoteza se kjo mund të jetë një ndër reklamat e shumta të saj në Instagram është gjithashtu në listë.

tirof.png

 

Ajo gjithashtu ka realizuar një rubrikë me pyetje me fansat e saj dhe pyetjet që spikatën më shumë ishin mbi pëlqimin e parë dhe tradhëtinë.

Pasi u pyet nga një prej ndjekësve, ajo ka vendosur të zbulojë simpatinë e saj të parë për të gjithë.

“Ka luajtur Peter Pan-in film”, ka shkruar ajo, teksa tregoi foton e djalit që e kishte pëlqyer shumë kohë më parë.

Nuk mungoi dhe një pyetje mbi tradhëtinë, ku Tea shprehet se nuk ka tradhëtuar ama ka përjetuar një gjë të tillë nga ish partneri pa specifikuar emra.

ghe.png

dddd.png

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0080459117889404