INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thanë se Rina i ka kopjuar ngjyrën e flokëve, përgjigjia e Baby G do ta 'lërë me gisht në gojë' reperen[FOTO]

I thanë se Rina i ka kopjuar ngjyrën e flokëve, përgjigjia e Baby G do ta 'lërë me gisht në gojë' reperen[FOTO]

Publikuar më: 14:37 12-05-2019

Baby G është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, duke mos lënë pas as këngëtaren tjetër Rinën.

Të dyja këngëtaret kanë qenë pjesë e studios muzikore ON RECORDS, por pasi Baby G u largua nga ky produksion ato nuk flasin më.

Në postimin e fundit të Baby G në Instagram shihet me flokët e kuqe dhe komentet e ndjekësve nuk kanë munguar.

Njëri prej komentuesve i ka shkruar se Rina e ka kopjuar me ngjyrën e kuqe të flokëve dhe komenti i këngëtares nuk ka munguar.

Baby G është shprehur: “Normal, Baby G gjithmonë e vendos trendin”.

Së fundmi edhe këngëtarja Rina Balaj i ka bërë flokët e kuqe dhe fansave po ju pëlqejnë shumë.

baby_g.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029830932617188