INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I komentojnë 'Je martuar për interes', Emina Cunmulaj e “fëlliq” publikisht fansen [FOTO]

I komentojnë 'Je martuar për interes', Emina Cunmulaj e “fëlliq” publikisht fansen [FOTO]

Publikuar më: 09:07 15-08-2019

Emina Cunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në botë. Ajo është gjithmonë në vëmendjen e mediave dhe shpesh është komentuar për karakterin e saj pa komplekse, gjithashtu dallohet edhe për zemrën e madhe që ka.

Gjestet humane që ajo bën me familjet e varfra që jetojnë në zona rurale është në fakt një shembull që duhet të merret nga kushdo që ka kushte të mira ekonomike.

Është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit jetën e saj të përditshmërisë private ku shpesh në qendër të vëmendjes janë fëmijët e saj, Ella dhe Mia.

ella.PNG

Së fundmi, modelja ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet në jahtin e saj, e veshur me një fustan blu e hapur e cila i shkon tepër shumë dhe me një filxhan kafe, ku ka lënë këtë shkrim anash fotos:

"Prisni !!!! Pse ndihet kjo shumë kohë më parë ???? Unë nuk mund të jem i vetmi person që ndjehet kështu? ..... Më duhet një pushim tani"- ka shkruar Emina.

skrr.PNG

Modelja ka marrë shumë pëlqime dhe komente të ndryshme në këtë foto si pozitive po ashtu dhe negative, ku vëmendjen e mori një koment nga një famse të cilës Emine nuk i'a ka përtuar aspak duke e bërë të pendohet për atë ç'ka ajo ka thënë.

fans.PNG

ll.PNG

aa.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069980621337891
    array(1) { ["section"]=> string(89) "i-komentojne-je-martuar-per-interes-emina-cunmulaj-e-felliq-publikisht-fansen-foto-100569" }