INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fotot e saj janë gjithmonë perfekte, por Emina Cunmulaj zbulon prapaskenat e tyre reale [FOTO]

Fotot e saj janë gjithmonë perfekte, por Emina Cunmulaj zbulon prapaskenat e tyre reale [FOTO]

Publikuar më: 10:14 26-06-2019

Emina Cunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në botë. Ajo është gjithmonë në vëmendjen e mediave dhe shpesh është komentuar për karakterin e saj pa komplekse.

Është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit jetën e saj të përditshmërisë private ku në qendër të vëmendjes janë fëmijët e saj, Ella dhe Mia.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në Instagram, Instastory, një foto ku bën një krahasim të jetës së saj në Instagram dhe jetës reale ku shfaqet e rrethuar nga trëndafila të kuq.

“Jeta reale dhe ajo e Instagram-it”- shkruan Emina.

Në foton e parë shihet modelja së bashku me fëmijët e saj të cilët luajnë me trëndafilat e Emines, ndërsa në foton e dytë shihet jeta e saj “perfekte”, një vajzë e ëmbël që ngrihet nga gjumi e rrethuar me trëndafila.

IMG-20190626-WA0001-498x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027248859405518