INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I dinim të lidhur, por Arilena Ara HABIT me deklaratën për menaxherin e saj!

I dinim të lidhur, por Arilena Ara HABIT me deklaratën për menaxherin e saj!

Publikuar më: 15:37 02-05-2021

Prej kohësh është përfolur se Arilena Ara dhe menaxheri i saj janë në një lidhje dashurie, por postimi i fundit i këngëtares i ka habitur të gjithë. Popi feston ditëlindjen dhe Arilena ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet duke e puthur në faqe teksa shkruan se atij i thërret me krenari “Baba”.
“Gëzuar ditëlindjen për njeriun të cilin me krenari i thërras Baba”, shkruan Arilena.

Mos ndoshta kjo deklaratë e këngëtares është për t’i dhënë fund zërave për një lidhje të mundshme mes saj dhe Popit?

 

Article Logic
Execution time: 0.0029900074005127