INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

I dhuron një Lamborghini dhe i propozon për martesë, por refuzohet [VIDEO]

Publikuar më: 18:25 23-10-2018

Me sa duket paraja nuk e blen dashurinë.

Një ngjarje e tillë nuk është aspk skenë filmi por ka ndodhur në Kinë,ku një djalë i pasur ëshrë refuzuar nga një vajzë të cilës i propozoi për martesë.

Ndoshta ai mendoi se me para mund të blinte dashurinë e saj por nuk ja doli. Ai i kishte blerë të dashurës një Lambdorghini të zbukuruar me tollumbace

Ai i propozoi atë para të gjithëve, me shumë balona dhe zemra në kroskotin e super-makinës. Pastaj ai u gjunjëzua para saj.

Plani i përgatitur në detajet më të vogla nuk përfundoi mirë. Vajza refuzoi propozimin për martesë.

Djali nuk e priti mirë këtë përgjigje dhe nisi që të shfryjë inatin dhe zhgënjimin e tij me gjeste te pahijshme.

Fillimisht ai kërcënoi vajzën dhe më pasi hodhi lulet drejt smartfonit që po filmonte skenën.

Më pas shkatërroi një vitrinë që ndodhej në shesh.

Article Logic
Execution time: 0.0034749507904053