INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Husky apo Alusky?

Husky apo Alusky?

Publikuar më: 16:12 19-04-2018

Nga Nilsa Hysi

Si mund të dallojmë një Husky nga një Alusky? Duke qënë se Husky është një nga rracat më të dashura nga të rinjtë shqiptar, shumë prej nesh i njohim mirë karakteristikat e kësaj rrace.

Por për rracën Alusky do të na duhet te dimë disa veçanti. Të gjitha këto informacione mund ti gjeni ne intervistën me Greten dhe Spiron të cilët së bashku me qenushin e tyre Angus, na tregojnë se si është të jetosh më një Alusky.

 

Article Logic
Execution time: 0.0045440196990967