INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HORROR, gjendet brenda në një valixhe trupi i masakruar i një studenteje[FOTO]

HORROR, gjendet brenda në një valixhe trupi i masakruar i një studenteje[FOTO]

Publikuar më: 11:05 09-01-2019

Vrasja e femrave nuk po ndalet. Një studente është masakruar dhe trupi i saj gjysmë e zhveshur, është gjendur i futur në një valixhe në Ukrainë.

19-vjeçarja ishte vrarë dhe më pas ishte hedhur në një kosh mbeturinash siç ishte në valixhe, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për vrasje.
Daria Bilous u gjet nga banorët e zonës e coptuar në valixheje, ndërkohë që veshur mbante vetëm reçipetat dhe pantallonat.
Dëshmitarët kanë deklaruar për policinë se kanë parë 5 burra duke mbajtur valixhen me trupin e studentes brenda, përpara se të zhdukeshin.
Testet mjeko-ligjore tregojnë se studentja, e cila ishte duke ndjekur një kolegj profesional në qytetin Dnipro, vdiq nga mbytja.
Ajo gjithashtu kishte pësuar një goditje të fortë me një mjet të mprehtë në qafë.

vajzaok.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036861896514893