INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox, zbuloni ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT ditën e sotme

HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox, zbuloni ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT ditën e sotme

Publikuar më: 11:28 16-09-2023

Dashi

Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj dite per te takuar dashurine e vertete. Mos lini asnje mundesi t’iu ike nga duart. Sektori i financave do jete i qete. Cdo gje do jete ne ekuiliber dhe ju do nuk do beni as shume shpenzime.

Demi

Do kaloni momente te mrekullueshme sot me te dashurin tuaj te zemres. Yjet iu kane pergatitur edhe surpriza te kendshme. Nese ne nje cast iu del para nje pengese diskutojeni se bashku qe ta kaloni me lehte. Ju beqaret duhet te tregoheni me diskrete me personat qe do takoni. Vetem keshtu do arrini ate qe doni! Tregohuni te matur me shpenzimet dhe kerkoni keshilla nga specialistet.

Binjaket

Nje fllad i ngrohte gezimi dhe lumturie do te fryje ne jeten tuaj sentimentale. Me ne fund do te cliroheni nga influenca negative e Saturnit dhe do kaloni edhe momente sensuale. Beqaret duhet te bejne kujdes. Dikush qe do iu pelqeje do doje thjesht te tallet me ju. Klima ne sektorin e financave do jete e paqendrueshme por nga fundi i dites do e shihni qe Neptuni do iu ndihmoje.

Gaforrja

Zemra juaj eshte tashme e zene? Deshira per me teper liri do te provokoje konflikte. Mundohuni ta kontrolloni veten pa qene shume vone. Per beqaret cdo gje do jete me e thjeshte. Mundesite per te takuar personin e endrrave do jene te shumta. Perfitoni! Me financat duhet te tregoheni te kujdesshem. Edhe pse mund te keni disa turbullira nuk duhet te beheni pesimiste.

Luani

Nen udheheqjen e Venusit do kaloni momente te bukura dhe plot elektricitet ne cift. Ne program do jete edhe planifikimi i se ardhmes se bashku. Ju beqare duhet te dilni sot dhe te pranoni ftesat qe do iu behen. Vetem keshtu do ndesheni me dike interesant. Dielli do iu beje shume te etur per shpenzime. Dijeni se nese nuk vendosni disa limite do keni shume probleme.

Virgjeresha

Fale ndikimit te Venusit ne jeten tuaj ne cift, do jeni me sharmante dhe tolerante me ate qe keni ne krah. Harmonia dhe lumturia do iu rrethoje! Beqaret do mendojne shume per dashurine. Mundohuni te jeni me te hapur dhe pa shume teka. Kujdes me shpenzimet e pamenduara mire sepse situata financiare nuk eshte aq e stabilizuar. Mundohuni te shmangni surprizat e keqija!

Peshorja

Do keni probleme ne cift dhe qetesia do te kercenohet. Megjithate mos u alarmoni sepse cdo gje do te rregullohet sa hap e mbyll syte. Beqaret do fillojne nje histori te rendesishme dashurie. Do e shihni qe gjerat do behen me serioze sesa ju mendonit! Me financat nuk do keni probleme. Jupiteri do iu ndihmoje te ruani stabilitetin dhe do iu beje me te matur me shpenzimet. Mos abuzoni!

Akrepi

Nje atmosfere e qete do te mbreteroje ne jeten tuaj sentimentale pergjate gjithe dites. Perfitoni nga kjo per te vene gjeret ne vije ne lidhjen qe keni. Dite shume e mire per te bere edhe plane. Edhe per beqaret kjo dite do jete e shkelqyer. Nga dashurite me shikim te pare do shkoni tek ato me seriozet. Me financat do tregoheni te matur dhe do mund te realizoni ato qe keni dashur.

Shigjetari

Keni pasur shume probleme ne jeten sentimentale? Ne vend qe te permiresohet, situata duket se do te nderlikohet edhe me teper fale Plutonit. Tregohuni me te duruar dhe tolerante qe t’i beni balle! Edhe beqaret duhet te bejne durim nese duan te gjejne personin e duhur. Sot do keni vetem aventura. Tentoni nese iu pelqejne edhe ato! Buxheti nuk do kete probleme nese tregoheni te matur.

Bricjapi

Eshte mire te jetosh prane jush! Sot do e beni partnerin te ndihet me fat qe iu ka juve prane. Do beni cdo gje per lidhjen tuaj edhe pse kohen do e keni te kufizuar. Beqaret nuk duhet te nxitohen per asgje. Edhe pse do takoni persona interesante duhet te reflektoni mire para se te merrni nje vendim. Saturni do iu shtyje te beni kujdes me shpenzimet. Situata do te stabilizohet!

Ujori

Gjerat mund te nderlikohen ne jeten tuaj ne cift. Kujdes! Nga njera ane do kete goxha debate dhe ju do jeni te paduruar, ndersa nga ana tjeter do jeni paksa te paqarte dhe nuk do kuptoheni. Nese jeni vetem do keni nje takim mjaft interesant dhe dashuri me shikim te pare. Do keni shume mundesi te permiresoni situaten tuaj financiare sot. Nese jeni ne pune do merrni shperblim.

Peshqit

Nese jeta juaj sentimentale duket e merzitshme dhe nuk po shtyhet fare, do keni ndryshime pozitive. Disa do perjetojne edhe momente te lumtura dhe romantike. Ata qe nuk kane ende nje partner do mund te takojne personin e duhur. Mos e lini t’iu ike sepse do e kerkoni me pas por nuk do ta gjeni. Venusi kesaj here do ua mbroje financat dhe nuk do keni surpriza te pakendshme. Perfitoni!

Article Logic
Execution time: 0.0035140514373779