INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox, zbuloni ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT ditën e sotme

HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox, zbuloni ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT ditën e sotme

Publikuar më: 11:25 23-05-2023

DASHI

 

Në dashuri dëshira për t’u përfshirë është e madhe dhe duhet të përfitoni nga kjo periudhë, për të lënë veten të largoheni dhe të deklaroni ndjenjat tuaja. Në punë, vini bast gjithçka për të qenë diplomatë dhe ndërmjetësues.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 23 maj 2023), është koha e duhur për të dashuruar dhe për ta lënë veten të dashuroheni. Në punë, nëse ka pasur krizë, duhet kapërcyer me përkushtim dhe vendosmëri.

 

BINJAKËT

 

Fatkeqësisht në dashuri jeni larg partnerit dhe kjo gjë po ndikon negativisht në marrëdhënien tuaj. Në punë është një moment qetësie dhe force. Mund t’i tregoni të gjithëve karakterin tuaj.

GAFORRJA

Më në fund po filloni të shihni dritën në dashuri dhe kjo fundjavë do t’ju japë mundësinë të përjetoni emocione të mëdha. Në punë duhet të vendosni limite dhe të pohoni më shumë veten. Dikush do të përpiqet të vendosë pengesa nën rrotat tuaja, por ju vazhdoni dhe ecni drejt në rrugën tuaj.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 23 maj 2023), dashuria vazhdon në mënyrën më të mirë dhe nëse jeni beqar do të keni mundësinë të takoni dikë të veçantë. Në punë duhet të përkulni kokën dhe të vazhdoni pavarësisht gjithçkaje. Lajmi të reja po vijnë.

 

VIRGJËRESHA

Me hënën e kundërt duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët. Mund të ketë një ndryshim të mirë në punë, prandaj bëhuni gati. Do të jeni në gjendje të demonstroni karakterin tuaj. Do të jeni diplomatë të mëdhenj dhe ky është një bekim i vërtetë.

PESHORJA

Më mirë do të ishte të ruani qetësinë në dashuri sepse planetët shkaktojnë pak turbullira në çift. Në punë po kaloni një moment të vështirë. Rezultatet duket sikur nuk do të vijnë kurrë, por duhet të jeni të durueshëm.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 23 maj 2023), qielli flet për lajme të mira në dashuri, por kujdes që të mos bëni gjithmonë të njëjtat gabime. Në punë duhet të ruani qetësinë dhe të jetoni gjithçka me kujdes.

SHIGJETARI

Kini kujdes në dashuri të mos e ekspozoni shumë veten, sepse mund të mos merrni përgjigjen e shpresuar nga i dashuri juaj. Në punë jeni pak në dyshim, por shumë shpejt do të gjeni përgjigjet e duhura.

BRICJAPI

Në dashuri duhet të jeni shumë të kujdesshëm, veçanërisht nëse jeni të pavendosur mes dy personave. Megjithatë, duke filluar nga kjo e shtunë, do të keni ide më të qarta. Në punë është më mirë të mos keni frikë, reagoni derisa hekuri është i nxehtë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 23 maj 2023), në dashuri do të ketë një mënyrë për të përjetuar momente të bukura edhe nëse mund të jeni pak më të diskutueshëm se zakonisht. Një takim i rëndësishëm mund të mungojë në punë, por do të ketë një mënyrë për ta riplanifikuar.

PESHQIT

Hëna është në anën tuaj, ndaj mos kini frikë ta lëshoni. Në punë duhet të bëni kujdes me paratë por nga fundi i muajit do të ketë një rikuperim të mirë. Do të dini të arrini gjëra të mëdha dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë. Me pak fjalë, kini besim në cilësitë tuaja.

Article Logic
Execution time: 0.0029828548431396