INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR sipas PAOLO FOX/ Mësoni me DETAJE ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT

HOROSKOPI DITOR sipas PAOLO FOX/ Mësoni me DETAJE ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT

Publikuar më: 11:37 13-06-2021

Dashi

Pavarësisht se është fundjavë, nuk do të qëndroni shumë gjatë. Kënaquni me kohën tuaj të preferuar, ose një udhëtim të gjatë në mjedis, vetëm për të hequr stresin e grumbulluar. Me Venusin në pamje të mirë, në shtëpi dhe në familje mund të merrni një të dashur për disa ditë, ose të bëni disa punë për ta bërë ambientin tuaj më të rehatshëm.

Demi

Nëse keni rënë në dashuri kohët e fundit, do të ndjeni se mënyra juaj e dashurisë ka ndryshuar, se nuk jeni më impulsivë si dikur. Dhe kjo është ndoshta e mirë, për shkak të përvojave ndonjëherë të vështira që keni pasur në vitet e fundit. Mundohuni të mos rezistoni shumë përpara ndryshimit, duke ruajtur interesat tuaja.

Binjakët

Afërdita është në pamje të mirë, kështu që do të ketë ëmbëlsi në atmosferë, veçanërisht nëse jeni të kujdesshëm që të mos përfshiheni në grindje midis së resë dhe së vjetrës. Sa më shumë që mbani distancën dhe nuk thoni asnjë fjalë, aq më mirë. Interesi juaj sot është të shkëputeni, të mos lejoni që shqetësimet tuaja t’ju ndalojnë të shijoni një pushim të merituar. Do të jetë një ditë reflektimi pozitiv në jetën tuaj të dashurisë.

Gaforrja

Me siguri keni disa plane të mira për këtë të diel, të cilat do të jenë plot dashuri për shumë të lindur në shenjë. Gjithçka do të jetë rregull me bukuri, qetësi dhe kënaqësi. Do të jeni në një atmosferë ku do të aspironi të dashuroni dhe të dashuroheni. Do të jeni bujarë, të përkushtuar ndaj tjetrit. Dhe me Marsin që do të lërë gjurmët e veta, do të jetë më e lehtë për ju të relaksoheni dhe të merrni frymë lehtësimi nga trazirat e fundit.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox këtë të diel ju kërkon të tregoni vetëm anët pozitive të personalitetit tuaj dhe të tregoheni të mirë me të dashurit tuaj. Por dje krenaria juaj ishte në plan të parë. Ju ndoshta keni ndryshuar gjendjen shpirtërore falë ndërhyrjes së një personi të dashur, ose mirëkuptimit të atyre që ju rrethojnë, apo edhe partnerit tuaj. Sidoqoftë, duket se keni probleme me të dashurin tuaj dhe disa njerëz ndihen shumë të vetmuar.

Virgjëresha

Për horoskopin e Paolo Fox është një ditë e mirë për të mos u shqetësuar për detaje të bezdisshme. Bëni një hap prapa dhe lërini të tjerët të kujdesen për gjërat e vogla të ditës. Mundohuni të kaloni një të diel vërtet relaksuese, larg sherrit ose shqetësimeve. Mërkuri dhe Neptuni janë akoma në disonancë të saktë dhe njëra nga marrëdhëniet tuaja është e trazuar, deri në destabilizimin tuaj.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox sot dhe nesër tregon se duhet të keni parasysh se të shqetësoheni gjithmonë është e padobishme, dhe vetëm në këtë mënyrë do të keni një ditë të shkëlqyer. Mendoni pozitivisht, edhe nëse jo gjithçka është perfekte, sigurisht që ekziston një fushë që po shkon mirë në jetën tuaj, qoftë vetëm një projekt mbi të cilin keni punuar shumë dhe që është ende premtues. Çfarëdo që mendoni se do të ndodhë, do të vijë sa më shpejt që ta lejojë konteksti.

Akrepi

Bëni kujdes. Keni dikë në mendje, e doni dhe doni ta mbroni. Por mos jini shumë nxitës dhe xhelozë. Kjo është krejt e kundërta e asaj që duhet të bëni nëse dëshironi të jeni bashkëpunëtor i dikujt që po kalon një kohë të vështirë. Mos u mundoni madje t’i bëni mirë të tjetrit me çdo kusht, së pari përpiquni të zbuloni nëse ai apo ajo e dëshiron.

Ujori

Eshtë një ditë e mirë. Ju mund të gjeni një kujtim që do të zgjojë momente shumë të këndshme nga e kaluara. Disa mund të jenë të përmalluar. Për Ujorin e vërtetë, momentet e mira janë gjithmonë përpara. Sidoqoftë, kurrë nuk duhet ta harroni kohën e mirë të kaluar, plot emocione dhe kujtime të çmuara.

Peshqit

Do të jenë një e diel e shkëlqyer për të vizituar të afërmit ose për t’i pritur në shtëpi. Atmosfera është fantastike për ata që kanë lindur në shkurt, përfitoni nga kjo ditë. Dhe nëse nuk keni ndonjë gjë të planifikuar për momentin, përpiquni të gjeni një destinacion për një shëtitje ku mund të shkoni me fëmijët, vëllezërit dhe motrat tuaja. Në punën tuaj vazhdoni të nxisni mendjen tuaj kritike, kjo është e rëndësishme.

Shigjetari

Do të vendosni gjithçka në rregull në shtëpi dhe më pas, është në familje që do të duhet të bëheni gati për një sqarim të gjatë. Ka nga ata që do të duhet të marrin kohë për veten e tyre, mbase edhe duke bërë një shëtitje të gjatë. Ju me të vërtetë do të duhet të jeni në kontakt me natyrën dhe do të dëshironit të dashurit tuaj me ju, edhe nëse ata duan diçka tjetër. Mos i impononi dëshirat tuaja në kurriz të atyre të të tjerëve.

Bricjapi

Do të jetë një e diel e lëkundur, prandaj mos u mbyllni brenda. Buzëqeshni, joshni, bëni shaka – dilni dhe tregoni anën argëtuese të personalitetit tuaj. Ju keni gjithçka për të fituar: Venusi, Jupiteri dhe Hëna janë shumë të favorshme, ju mund të krijoni një mirëkuptim të mirë me njëri-tjetrin ose me të tjerët në përgjithësi. Dikush madje mund të fillojë një marrëdhënie që do t’ju japë një imazh më të mirë të dashurisë.

Article Logic
Execution time: 0.002892017364502