INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR/ Mësoni ç’parashikojnë yjet për sot, sipas PAOLO FOX

HOROSKOPI DITOR/ Mësoni ç’parashikojnë yjet për sot, sipas PAOLO FOX

Publikuar më: 10:35 13-11-2019

DASHI

Ju duhet më shumë qetësi për shkak të stresit të tepërt që vjen nga puna. Përpiquni të riparoni gjërat e lënë pezull! Njerëzit që keni larguar në të kaluarën janë përsëri në dispozicionin tuaj. Nëntori është një muaj me angazhime, Venusi është aktiv në shenjën tuaj: marrëdhëniet e reja mund të çojnë në emocione të mëdha.

DEMI

Më në fund ju jeni më të qetë dhe plot energji pozitive pas 24 orësh plot probleme. Kujdes paratë, në këtë horoskop të së nesërmes sipas Paolo Fox mund të keni shpenzime të papritura pasdite.

BINJAKET

Hëna, në këtë të Mërkurë, 13 Nëntor 2019, do të kthehet në shenjën tuaj. Kufizoni impulsivitetin. Për shkak të një Venusi disonant, ju mund të largonit një person nga vetja, por mendoni për këtë sepse nuk jeni mësuar të jeni vetëm. Vlerësoni mirë qëndrimin tuaj që mund të çojë në ndjenja negative.

GAFORRJA

Dita është premtuese, si dhe pjesa tjetër e javës. Arsye të reja për t’u ndier mirë dhe interesa të reja janë një hap larg. Një dozë e mirë energjie po kthehet gjithashtu për ju: shfrytëzoni rastin për të vënë rregull në punë dhe në marrëdhëniet tuaja.

LUANI

Ekziston një mirëkuptim që mund të vijë në këto ditë, mbase nëntori do t’ju japë një dashuri të madhe. Yje të dobishëm për ndjenjat, investoni sa më shumë sepse kjo periudhë ju lejonPuna: këtu ka më shumë probleme, deri në fund të muajit ju duhet të bëni një shkëputje ose të zgjidhni. Merruni me palestër por kufizoni sforcimin. Pritet rimëkëmbje, pas tensioneve të djeshme.

VIRGJERESHA

Ditë luftarake sidomos në marrëdhëniet me pjesën e jashtme. Ju gjithashtu do të duhet të debatoni me një tip të bezdisshëm. Kujdes nga tensionet në dashuri. Në përgjithësi do të jenë 48 orë për t’i kushtuar vëmendje marrëdhënieve me të tjerët.

PESHORJA

Horoskopi i Paolo Fox për nesër sinjalizon një ditë, veçanërisht të përshtatshme për kontakte. Do të ketë gjithashtu një sqarim me një person që ju ka lënduar. Periudha po ndryshon vazhdimisht dhe ka një krijimtari të jashtëzakonshme. Puna: do të ketë momente fati. Ndjenjat: Venusi është në anën tuaj dhe ju jeni edhe më shumë të dashuruar.

AKREPI

Hëna do të jetë pozitive dhe madje edhe më e dobishme gjatë fundjavës. Nëse vini nga një periudhë me polemika, ndryshoni qëndrimin tuaj. Dashuria: ka një lëvizje të madhe, mos rrini duke mos bërë asgjë, veproni.

SHIGJETARI

Në horizont ka nervozizëm dhe tensione që vijnë nga një qëndrim tepër kritik. Kujdes maksimal në përballjen me të tjerët në 48 orët e ardhshme. Kushtojini vëmendje kontakteve që keni. Një qiell i matur që nuk ofron energji të madhe fizike. Për ndokënd nga ju mund të jetë i nevojshëm një kontroll mjekësor.

BRICJAPI

Ka më shumë miqësi, më shumë shanse për të lëvizur. Shumë kapen pas jush, sepse keni fituar një fuqi të caktuar. Por mos u përpiqni të racionalizoni gjithçka. Dashuria: mungesa e koherencës mund të jetë gjithashtu një avantazh nëse përjetohet pa ankth.

UJORI

Projektet e punës nuk janë në maksimumin e tyre ndërsa dashuria po rritet. Në familje ka më pak mirëkuptim dhe ju keni një acarim të caktuar të brendshëm, por së shpejti do të gjeni qetësi. Pastaj ka disa probleme burokratike për të zgjidhur …

PESHQIT

Ekziston një ngarkesë e mirë, ju jeni më me fat. Sa u përket ndjenjave, rishikimi i tyre nuk ka përfunduar, por mos merrni vendime para 24 nëntorit. Ndikimet më të mira do të jenë të shtunën dhe të dielën. Programoni diçka të rëndësishme gjatë fundjavës. / meb.al

Article Logic
Execution time: 0.0082681179046631