INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR sipas PAOLO FOX/ Mësoni me DETAJE si do jetë kjo e martë për 12 shenjat e HOROSKOPIT!

HOROSKOPI DITOR sipas PAOLO FOX/ Mësoni me DETAJE si do jetë kjo e martë për 12 shenjat e HOROSKOPIT!

Publikuar më: 10:31 12-11-2019

DASHI

Ekziston një situatë premtuese në pamje, edhe pse ka kaq shumë gjëra që dëshironi të bëni dhe sinqerisht më pak mundësi për t’i përfunduar. Nuk është rastësi që ky qiell është një përkrahës i provokimeve. Nëse dikush e çon dëm kohën tuaj, ju mund të zemëroheni. Ju jeni shumë të besueshëm në këtë periudhë në dashuri dhe miqësi.

DEMI

Duhet të njihni më mirë një person që e doni shumë, me pak fjalë, tani jeni ju që hidhni hapin e parë në krahasim me disa javë më parë kur ju vinin pas. Puna: situata të caktuara mund të ndikohen pozitivisht por ka shumë për të bërë dhe mbi të gjitha shumë punë. Prandaj mos u dorëzoni në dembelizëm.

BINJAKET

Një javë e mirë për të kërkuar dhe për të marrë atë që ju intereson. Hëna do të hyjë në shenjën tuaj nga 13 nëntori dhe kjo do të shkaktojë shtim të energjisë. Tani vërtet mund të bëni vend për dashuri edhe pse mund të duket e çuditshme.

GAFORRJA

Nesër, e Martë 12 Nëntor, do të jetë një ditë e bukur në gjendje të ju vendosë në paqe me botën. Fundjava do të jetë edhe më e mirë. Momenti aktual, e kotë ta fshehim, është me fat. Mundësia për të rikuperuar një marrëdhënie është aty. Ka vetëm disa momente lodhjeje për t’u marrë parasysh. Mos iu dorëzoni shumë emocioneve.

LUANI

Nesër, 12 Nëntor 2019 do të jetë një ditë pak me acarim, pasi dikush do që dëshira e tij të ketë rëndësi dhe ju nuk para e toleroni këtë gjë. Duhet të keni të bëni me një person veçanërisht agresiv: këshillaështë që ta lini këtë gjë për të mërkurën, kur do të jeni më të ekuilibruar. Deri në dhjetor, surprizat nuk do të mungojnë.

VIRGJERESHA

Nesër ditë pozitive në punë, ndërsa në dashuri disi më pak. Dyshimet mund të kapërcejnë siguritë në sferën sentimentale. Eshtë një periudhë e veçantë ku ju u besoni pak premtimeve. Sërish në lidhje me dashurinë: ju jeni veçanërisht nervozë dhe madje edhe jotolerantë, me pak fjalë, do të dalë një anë më pak e njohur e karakterit tuaj.

PESHORJA

Të harrosh është mënyra e vetme për të vazhduar në mënyrë pozitive rrugën e treguar nga zemra juaj. Në datën 13 nëntor do të keni mundësinë të takoni personin që ju intereson, ose madje të merrni një mesazh që do t’ju ​​ngrohë zemrën. Nëse ekziston një histori që nuk funksionon më, mendoni me kujdes për të, mos përjashtoni lidhje të tjera. Horoskopi interesant edhe për punën.

AKREPI

Hëna është në kundërshtim. Ju jeni të lodhur dhe madje nervozë. Nëse duhet të merrni vendime të rëndësishme, është mirë t’i referoni ato në periudha më të mira. E shtuna dhe e diela ditët më të mira të kësaj jave, ku mund të gjeni njëfarë harmonie. Kujdes mos luftoni me njerëzit e gabuar, veçanërisht me njerëzit që mund të ngjisin pozicione në zemrën tuaj.

SHIGJETARI

Fati afrohet tek ju në kontratat e punës. Karakteristikat më të mira të këtij horoskopi janë në fakt në sektorin profesional. Dashuria: mos u shqetësoni, gjithçka do të funksionojë. Situata me të afërmit është më pak e mirë, kështu që përpiquni të përshtateni përndryshe nuk do të bëni asgjë, por vetëm do të debatoni.

BRICJAPI

Hënë pozitive, kështu që ekziston mundësia të bëni që idetë tuaja të vlejnë. Ndjenjat: miqësitë janë shumë stimuluese, ju jeni në një mendje me njerëzit përreth jush. Dëshira për të dalë në pah është në nivelet më të larta: duhet të lini pas të kaluarën dhe të filloni përsëri. Problemet e kaluara do të zgjidhen deri në fund të muajit.

UJORI

Mundësi për të jetuar një histori dashurie intensive! Ju duhet të bëni një ekzaminim të kujdesshëm të energjive tuaja në dispozicion, për gjërat që me të vërtetë duhet të bëni. Puna: përfitoni nga koha stimuluese që po përjetoni. 14 dhe 15 nëntori do të jenë ditë të favorshme për intervista ose zgjedhje të rëndësishme.

PESHQIT

Ju jeni më të ëmbël ndaj të tjerëve dhe gjithashtu më pozitivë. Për disa jeni të paharrueshëm. Planifikoni fundjavën mirë me personin që ju pëlqen më së shumti. Arritje të reja në horizont. Në familje situata është më pak e mirë, ju mund të shihni probleme të vogla dhe mbase do të duhet të ndihmoni dikë që nuk është mirë. / meb.al

Article Logic
Execution time: 0.0072610378265381