INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harron Ariana Granden, Pete zyrtarizon lidhjen e re dhe është më i dashuruar se kurrë me aktoren amerikane [FOTO]

Harron Ariana Granden, Pete zyrtarizon lidhjen e re dhe është më i dashuruar se kurrë me aktoren amerikane [FOTO]

Publikuar më: 11:39 04-09-2019

Pete Davidson është një aktor mjaft i njohur dhe i preferuar anë e mbanë botës. Disa muaj më parë ai i ka dhënë fund lidhjes së tij me këngëtaren e njohur Ariana Grande, ku nuk vonoi shumë dhe bëri publike lidhjen e tij të re së bashku me Kate Beckinsale me aktoren më të madhe në moshë se vetja e tij por edhe me këtë të fundit nuk zgjati shumë dhe i dha fund lidhjes së tyre.

Pete Davidson dhe Margaret Qualley janë zyrtarisht një çift. Dyshja është parë në festivalin e filmit në Venecia, për të ndjekur premierën ku ka luajtur vetë Margaret.

Aktorja e njohur dhe Pete nuk ecën bashkë në tapetin e kuq, megjithatë janë parë duke kaluar kohë me njëri-tjetrin në qytetin italian duke mos hequr duart nga njëri-tjetri.

Një burim ka shtuar se Davidson dhe Qualley janë para në aeroport përpara premierës duke qeshur së bashku.

auto_45er1567592111.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002802848815918