INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Habit këngëtarja shqiptare, paralajmëron videoklipin e këngës së re duke u depiluar [FOTO]

Habit këngëtarja shqiptare, paralajmëron videoklipin e këngës së re duke u depiluar [FOTO]

Publikuar më: 17:30 08-01-2018

Por normal që asaj nuk i intereson fare...

Kjo pasi edhe kënga e saj më e re do të titullohet “IDGAF”, kuptimi i së cilës është “I  don’t give a fu*k”.  Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa-n. Të shumtë që kanë dëgjuar këtë këngë janë dashuruar direkt, pasi si audio Dua e ka publikuar tashmë prej 7 muajsh dhe ne YouTube kjo këngë ka mbi 4 milion shikime dhe shumë pëlqime. Por Dua ka paralajmëruar se kjo këngë ka nevojë për një videoklip dhe në 12 Janar do publikohet. Prandaj duke iu përshtatur titullit të këngës Lipa ka publikuar një foto ku shihet duke u depiluar dhe me mbishkrim “IDGAF”. E pra, Dua di si të tërheqë vëmendjen e duhur, tani presim kripin e shumëpritur./intv.al/ 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0037989616394043