INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Google sjell versionin më të ri të syzeve Google Glass [FOTO]

Google sjell versionin më të ri të syzeve Google Glass [FOTO]

Publikuar më: 17:42 25-06-2017
Ju që pëlqeni të keni syzet më të modës, Google ka lëshuar përditësimin e parë të syzeve Google Glass, për herë të parë që nga tetori i vitit 2014.
Kompania ka sjellë përkrahjen për syzet me pajisjet Bluetooth dhe përmirësimin e problemeve të versionit të shkuar.
Sipas burimeve raportohet se një version i ri është në versionin beta. Hidhini një sy, nëse ju pëlqen:
 
 
Article Logic
Execution time: 0.0035078525543213