INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Riri dhe Manolo Blahnik sjellin gurë të çmuar dhe shumë shkëlqim në këtë koleksion këpucësh [FOTO]

Riri dhe Manolo Blahnik sjellin gurë të çmuar dhe shumë shkëlqim në këtë koleksion këpucësh [FOTO]

Publikuar më: 12:38 22-06-2017

So Stoned!

Kështu quhet koleksioni më i fundit i sandaleve nga këngëtarja/stilistja/ikona/ vajza e keqe/filatropistja Rihanna.
Pas koleksionit të këpucëve për pranverë nga Puma (që u shitën të gjitha me shpejtësinë e erës), duket se Riri ka një talent të dizenjojë këpucë që i çmendin të gjithë.

 

rihanna-1-1498067539.jpg

Këtë herë, ajo së bashku me një nga dizenjuesit më të famshëm të këpucëve Manolo Blahnik, sjellin një linjë të re, ku një nga palët më të famshme të sandaleve, “Poison Invy”, i pamë edhe tëk klipi i këngëns “Wild Thoughts”. Sandalet janë të dekoruara me kristale Swarovski.

1497649124_353_checkout-photos-of-rihanna-from-video-of-dj-khaleds-wild-thoughts.jpg

Sigurisht që kjo linjë nuk është për të gjithë dhe çmimet varjojnë nga 1.325 dollarë në 2.325 dollarë.

hbz-rihanna-manolo-comp-1498070188.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035088062286377