INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjeste jo fjalë! Rama ndeshet me Xhafajn teksa shkon të prezantojë në Ministri, Lleshin[FOTO]

Gjeste jo fjalë! Rama ndeshet me Xhafajn teksa shkon të prezantojë në Ministri, Lleshin[FOTO]

Publikuar më: 13:39 06-11-2018

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në ambientet e Ministrisë së Brendshme ku ka prezantuar Sandër Lleshin si drejtues të kësaj ministrie.

Ndërkaq, të dy “janë përplasur” me Fatmir Xhafajn i cili kishte shkuar më herët në zyrën e tij për të bërë dorëzimin e detyrës, shkruan Newsbomb.
Pas kësaj, Rama dhe Xhafaj kanë dalë nga Ministria e Brendshme, por askush prej tyre s’ka folur asnjë fjalë.
I vetmi gjest ishte fakti që Rama 'i rrahu shpatullat' ish ministrit të tij dhe më pas secili u fut në makinën e vet. Ndërkaq, Lleshi ka qendruar në ambientet e Ministrisë së Brendshme ku po zhvillon takim me stafin.

xhaf.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008465051651001
    array(1) { ["section"]=> string(96) "gjeste-jo-fjale-rama-ndeshet-me-xhafajn-teksa-shkon-te-prezantoje-ne-ministri-lleshin-foto-77795" }