INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Getoar Selimi zbulon si të tregoni kush jeni pa pasur nevojë të flisni

Getoar Selimi zbulon si të tregoni kush jeni pa pasur nevojë të flisni

Publikuar më: 22:29 27-09-2022

Prej disa ditësh, Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca ndodhën në javën e modës në Milano të Italisë. Ata kanë ndarë herë pas here foto në rrjetet sociale, ku kanë tërhequr shumë vëmendje.

Në një prej fotove, Geti ka dominuar me stilin e veshjes së tij.

“Stili është një mënyrë për të thënë se kush jeni pa pasur nevojë të flisni”, ka shkruar ai krahas postimit.

Theksojmë që “Kavalli” titullohet projekti i fundit i reperit, i cili ishte në bashkëpunim me Onat dhe Cozman.

 

Article Logic
Execution time: 0.0033140182495117