INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Donaldi bën reagimin epik pas fotos që publikoi Bora

Donaldi bën reagimin epik pas fotos që publikoi Bora

Publikuar më: 21:33 27-09-2022

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani konfirmoi sot zyrtarisht ribashkimin me Donald Veshajn. Ajo ndau një foto, në të cilën shfaqeshin së bashku dhe shkruante: “Na lini të kërcejmë”.


Më tej, u publikua dhe një video, ku çifti ndanë detaje nga lidhja e tyre. 
Ndërkohë, rreth një orë më parë, ka reaguar Donaldi, i cili ka ripostuar në Instastory foton e Borës.
Ndërkohë, ka reaguar Donaldi, i cili ka ripostuar në Instastory foton e Borës.

“Një hudhër për siguri”, ka shkruar aktori, duke i dhënë edhe më shumë zë ribashkimit të tyre.

Article Logic
Execution time: 0.0032670497894287